hra1.jpg

Web literárního počinu autorek Chensie a Wish.Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná…"

Měli byste zájem pomoci nám hledat podoby jednotlivých postav HOD?.)

Ano (15 | 75%)
Ne (5 | 25%)

Máte nějakou konkrétní představu, jak by měly vypadat postavy z HOD?

Koupili byste si Hru o duši, kdyby vyšla jako kniha?

Ano (57 | 86%)
Ne (9 | 14%)

Do jaké věkové kategorie patříte??

Méně než 11 ( | 0%)
11 - 15 (62 | 56%)
16 - 20 (38 | 34%)
21 - 25 (6 | 5%)
Více než 25 (5 | 5%)


(web autorek Chensie a Wish)
(web autorek Chensie a Wish)
Brutálně vyhlížející upír Chester je sen každé mladé dívky. Je opředený sexappealem a ženy před ním padají na zadek. On sám to o sobě ví a tak je velmi znechucen reakcí hlavní hrdinky, která nejenže se do něj na první pohled nezamiluje, což by potřeboval, ale ještě se nechová tak, jak je zvyklý. Ona je prostě jiná, ale on si ji vychová... Hra o duši začíná, teď to bude kdo s koho!


Násilnický upír je ze své kořisti maličko znechucený. Ta dívka je jiná, než jak je zvyklý. Nepadá mu k nohám, je drzá a bojovná, což se mu na jednu stranu líbí. V této kapitole Chester začíná svou výchovu šťastné krve a nestačí se divit, jak je to malé poupátko nevinné a houževnaté...
Diana je ještě nepolíbené poupátko... Netuší, jak působí mužné doteky na její kůži. Neví, jaké to je, cítit na svých rtech něžné polibky. A právě to se Chesterovi líbí. Ta naivta a nevinnost, kterou je jeho budoucí šťastná krev opředena! Rád si ji zaučí podle svého a neopomene to udělat tak, aby mu to přinášelo, co největší rozkoš!
Násilnicky vyhlížející upír zjišťuje, že jeho kořist je vážně nějaká divná... Překypuje drzostí, provokativností a sarkasmem. Nedává mu šanci, aby byl alespoň chvíli v klidu. Chce po něm doteky, které on nikdy nezkoušel. Tak něžné a sladkobolné... Ale dávat mu krev a své tělo se stále neodhodlala. Kdy už mu konečně podlehne?!
Upír Chester má své maličké plné zuby a nejraději by jí zakroutil krkem. To však nemůže, protože její krev začíná být sladká... Mnohem sladší než normálně. A upír by pro tu rudou tekutinu udělal snad všechno, ale jenom snad! Přežije otravná kořist nebo se jí netrpělivý upír zbaví?
Zlomová kapitola, ve které se pro oba stane něco neočekávaného... Zdá se, jako by upír pomalu ztrácel svou agresivitu a nacházel něco, s čím nikdy nepočítal, že ještě bude mít... Svou duši.
Bezcitný upír Chester pečuje o svou ovečku až dojemně... Možná je Diana natolik zvláštní, že se jí podařilo v něm něco vyvolat. Snad výčitky, soucit? Emoce dávno ztracené a zapomenuté.
Diana je kořist, která by zasloužila zakroutit krkem. Kdyby Chester nebyl tak zdrcený minulostí, nejspíš by ji dávno zabil... Ale takhle?
Chester a Diana to spolu nemají lehké. Především Chazzy má co dělat, aby nedospělou Di pochopil. Je pro něj tak tajemná, ale proč? Co skrývá? Všechno jim to zkomplikuje nová postava. Mia, která je na první pohled zběhlá v nejstarším řemesle.
Další komplikace... Navíc Dexter a Mia si nějak podezřele rozumí a zabydlují se v Chesterově domě. A Diana? Copak o tu panenku ještě někdo stojí?
Chesterova nevlastní sestra Mia a Diana se z nejasných důvodů nesnesou. Není to proto, že mají obě zájem o jednoho upíra? A to nejsou sami...
Pozorovat násilného a brutálně vypadajícího upíra, který se snaží chovat lidsky a chovat svou lidskou kořist jako svou lásku, je komické. Teď je však na něm, zda se nenechá strhnout touhou po krvavém násilí či po fyzické rozkoši... Vážně mu Diana stojí za to, aby kvůli ní měl výčitky? Nejspíš ano. Poznal lásku a nechce se jí vzdát za žádnou cenu.
Srdceryvná kapitola, ve které Diana ukazuje své vzpomínky, které nejsou zrovna nejšťastnější, ale konečně je možnost ji trochu poznat. Jsou tu další indicie, které se týkají minulosti i Chestera.
Chesterovi chybí Diana i maličkosti, které se jí týkají. Nechává ji prožívat si její vzpomínky a nemůže se dočkat okamžiku, až si vzpomene i na něj a to, co spolu prožili.
Kdo by řekl, že násilnický upír tolik touží po své kořisti. Po dívce, kterou původně chtěl zabít a nyní ho k ní váže neuvěřitelné pouto. Láska.
Poslední kapitola I. knihy, kde ses seznámila s Chesterem, násilným upírem, kterého změnila obyčejná kořist. Diana je opředená tajemstvím a spousty věcí skrývá, ale skutečnost je doběhne oba... Kola osudu se roztočila, jakmile se poprvé setkali. Teď už jen čekat, až naplno zaútočí.
Hra o duši 1

Hra o duši 1

Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
4.7.2012
Na facebooku Hry o duši jsme zveřejnily fotku Desire, která se tak ráda ohání známým "Ježiši Kriste!".) Posuďte sami, jestli jsme se tímto výběrem (na kterém jsme se kupodivu se spoluautorkou shodly hned!) strefily i do vaší představy.)

© 2012 Chensie Dewill a Wish
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one