hra1.jpg

Web literárního počinu autorek Chensie a Wish.Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná…"

Měli byste zájem pomoci nám hledat podoby jednotlivých postav HOD?.)

Ano (15 | 75%)
Ne (5 | 25%)

Máte nějakou konkrétní představu, jak by měly vypadat postavy z HOD?

Koupili byste si Hru o duši, kdyby vyšla jako kniha?

Ano (57 | 86%)
Ne (9 | 14%)

Do jaké věkové kategorie patříte??

Méně než 11 ( | 0%)
11 - 15 (62 | 56%)
16 - 20 (38 | 34%)
21 - 25 (6 | 5%)
Více než 25 (5 | 5%)


(web autorek Chensie a Wish)
(web autorek Chensie a Wish)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "2967"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Chestere, já bych do ní rýpla klackem, jestli už náhodou není po smrti, když tak sladce spí. Ááá ne, sáček s krví je stále na živu a má hlad, stejně jako Chesterínek. Já jen čekám, kdy se mu sebevědomí zhmotní a bude požadovat vlastní pokoj v tom jejich strašidelným domě. Jak se může z docela obyčejného baráku stát sídlo zla? Snadno. Pořiďte si Chazzyho a Oskárka. Mě se líbí, jak Chazzy chce. Vždycky něco CHCE. Je to jen o něm a najednou si nemůže jen tak vzít to, po čem touží. Teď to totiž je i o Di. Jo, Chazzíku, žádná ti neodolá, především, když na sebe naplácáš šlehačku a čokoládovou polevu, pak jsi obzvlášť k sežrání. Nicméně pan "hahaha, jsem slaďoučký a chutňoučký" zamkl dveře a já jsem ochotna půjčit Dianě glády na vykopnutí za předpokladu, že když je víc poškodí, zacáluje mi nové. Tím pádem mám dobrý skutek pro rok 2012 splněn, děkuju Di. A Chazzy není mírně překvapený, Chazzy je zmatený jako lesní včela a nebo se to dotklo jeho citečků. Och, já zapomněla, brutální netopýrek jako Chester nemá city. Nicméně slintám jako pes nad buřtem při představě objetí Chestera, awawawa, to chci! A Di taky slintá... nad tácem s jídlem? A Chazzy zase slintá nad krkem Diany a tak všichni vypadáme jako Pavlovovi psi. Ach, Chesterínku, sni dál, tahle kočka ti nejspíš šťastnou krev neposkytne, to ti dřív vrazí... kolík do pr-pr-prstu. Diana perlí a Chester má věřit na pohádky. Na bubáky pod postelí taky? Jenže... v Chesterovi se něco ozývá a to se mu dvakrát nelíbí (není to ta moucha? Volá o pomoc... "Ty blbče, ty jsi mě při tom tvým letu polknul!") a Di se zase nelíbí, že když už se začne taky snažit makat na šťastné krvi, tak jí odmítá.
Celkem by mě zajímalo, co v té knize Šťastná krev je, že jí nemůže Diana číst. Nebo jí ani Chazzy ještě nečetl a bojí se, co by tam Diana objevila? A poslední možností (ta je také nejpravdě
14.03.2012 14:30:22
admin
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
4.7.2012
Na facebooku Hry o duši jsme zveřejnily fotku Desire, která se tak ráda ohání známým "Ježiši Kriste!".) Posuďte sami, jestli jsme se tímto výběrem (na kterém jsme se kupodivu se spoluautorkou shodly hned!) strefily i do vaší představy.)

© 2012 Chensie Dewill a Wish
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one