hra1.jpg

Web literárního počinu autorek Chensie a Wish.Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná…"

Měli byste zájem pomoci nám hledat podoby jednotlivých postav HOD?.)

Ano (15 | 75%)
Ne (5 | 25%)

Máte nějakou konkrétní představu, jak by měly vypadat postavy z HOD?

Koupili byste si Hru o duši, kdyby vyšla jako kniha?

Ano (57 | 86%)
Ne (9 | 14%)

Do jaké věkové kategorie patříte??

Méně než 11 ( | 0%)
11 - 15 (62 | 56%)
16 - 20 (38 | 34%)
21 - 25 (6 | 5%)
Více než 25 (5 | 5%)


(web autorek Chensie a Wish)
(web autorek Chensie a Wish)
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4077"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Tak teď lituji jenom toho, že jsem se do čten nepustila už dřív, protože je to neuvěřitelně napsané! Popisy naprosto dokonalé, člověka příběh táhne do děje a Chester už v první kapitola je obrovský charakter! Vyvraťte mi to, neb ne, ale... není tohle u kniha? Protože já si připadám jako v náruči profesionálnho spisovatele!
ešte len prolog a 1 kapitola, ale páci sa mi to :)) ako je to napísané , vsetko poopisované. Diana mi príde zaujímavá osoba, ktorá zrejme bola alebo aj je outsiderka a vela kamarátov nema :)) Chester mi už len tak príde strašidelný, keď len čítam ako sa tvári. Ale tiež mi už teraz príde ako nejaký sexy chlap :D skvelo napísané a keby nebolo tolko hodín idem sa vrhnúť na dalsiu kapitolu :)) nemám ani čo vytknúť :D dany-books.bloger.cz
Prolog a první kapitola je jako skok do ledové vody. Chladné objetí smrti, přesně tak se musela cítit Diana, když jí Chester dokazoval, že ty špičáky v jeho puse a dlouhé nehty nejsou umělé z Halloweenské oslavy.
Dětičky, otázka za dva bludišťáky, kdo se schovává v noci v aleji? Veverka, toulavá kočka? Ne! Zlobivý, brutální a hravý upírek, který je moc líný na to, aby si skočil na véču do krevní banky.
Taky máte tu neodolatelnou chuť říct někomu "No ahoj", když vás zastaví v tmavé noci a perverzně vás osloví maličká?
Chudák Di, nikde ani živáčka, náhle vidí mrtváčka.
Náš king Chester kvůli ní ztrácí pevnou půdu pod nohama a Diana může být ráda, že jí ze samého překvapení neškrábl tesáky, když mu tak neohroženě vzdoruje.
"Sakra, určitě seš upír? Nespletl ses?"
Já tu Di vážně miluju.
Krapet naštve, když vás k vašemu potencionálnímu vrahovi něco táhne. Nenaštve? Pořád nejste naštvaná? Tak budete, minimálně, když se potom rozhodne vás unést. Lítání s upíry je asi dobrá pomůcka pro bulimiky, že?
A chci jeho mikinu. Diana ať si nechá Chestera a já se budu chumlat do jeho mikiny, jo?
Mám dojem, že by Chester padl na bok, kdyby věděl, že mu v duchu dala upíra do uvozovek.
A Chester je pěkná kecka. Prý nic ti neudělám. Slibotechna jedna! A raději večeří v posteli, je to dobrý nápad? Jíst před spaním těžká jídla? Navíc by se mu to mohlo vrazit do té jeho sportovní postavičky... Nebo má Diana na etiketě napsáno light?
Jak je vidět, tak Chesterovi záleží na štíhlé linii a nakonec se přece jen uchýlí do postele s prázdným žaludkem, takže Di, zlato... nemysli si, že si tě potom nevycucne. On si tě nechává jako snídani, abys věděla!


12.04.2012 11:08:09
admin
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
4.7.2012
Na facebooku Hry o duši jsme zveřejnily fotku Desire, která se tak ráda ohání známým "Ježiši Kriste!".) Posuďte sami, jestli jsme se tímto výběrem (na kterém jsme se kupodivu se spoluautorkou shodly hned!) strefily i do vaší představy.)

© 2012 Chensie Dewill a Wish
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one