hra1.jpg

Web literárního počinu autorek Chensie a Wish.Tvé tělo jednou zemře, ale Tvá duše zůstane nesmrtelná…"

Měli byste zájem pomoci nám hledat podoby jednotlivých postav HOD?.)

Ano (15 | 75%)
Ne (5 | 25%)

Máte nějakou konkrétní představu, jak by měly vypadat postavy z HOD?

Koupili byste si Hru o duši, kdyby vyšla jako kniha?

Ano (57 | 86%)
Ne (9 | 14%)

Do jaké věkové kategorie patříte??

Méně než 11 ( | 0%)
11 - 15 (62 | 56%)
16 - 20 (38 | 34%)
21 - 25 (6 | 5%)
Více než 25 (5 | 5%)


(web autorek Chensie a Wish)
(web autorek Chensie a Wish)
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Chester se po měsící a půl konečně dal z rozchodu dohromady a cítí se zas silný natolik, aby mohl čelit svému osudu... Chce všechno, co dělá upíra upírem. Touží po krvi, vláčných tělech a bolesti... Ale touha po Dianě stále převyšuje všechno ostatní!
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Proč chce být Diana s Dexterem, upírem, který ji mučí?
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Majetnické sklony se projevují naplno a Chazzy se noří v touze ji znovu mít, protože ona je stále jeho Šťastná krev!
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Chester chce svou maličkou zpět, ale ona stále tíhne k Dexovi... Jak to, že ji Dexter dokáže udržet na živu, když to by podle všeho měl dělat pouze jed zamilovaného upíra? Že by další upír podlehl jejímu kouzlu nebo to je všechno jenom o dohodě, kterou mezi sebou mají?
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Kdo touží po lásce, romantice a něžnosti? Přeci kořist upíra, který se v sobě snaží lásku udusat těmi nejrůznějšími způsoby.
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Upíři mají spousty zajímavých věcí a jednou z nich jsou lila krystalky s působením, které dává zabrat, jak lidem, tak i bezduchým upírům.
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Nová schopnost Chestera naprosto nadchne! Konečně má, jak by s Dianou zametal a ještě si přitom užíval její vzrušeného sténání!
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Vzpomínky bolí, ať už na cokoliv, ale ... Chesterova touha vlastnit je větší, než Diina odtažitost.
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Něco špatného se děje...
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Co se stane s Chazovou nevlastní sestrou??
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Na scénu přichází nová postava. Stane se jen součástí Miina jídelníčku nebo něčím víc?
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Co se to rodí mezi Dianou a Dickem??
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Riskování a nezodpovědnost se mnohdy nevyplácí... Jaké překvapení má pro ostatní obyvatele domu Mia?
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Čí intriky ovládají dům?
II. řada romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké. Co se to děje s Dianou?
Poslední kapitola II. řady romantické série o násilnickém upírovi Chesterovi a jeho tajemné maličké.
Hra o duši 2

Hra o duši 2

Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
4.7.2012
Na facebooku Hry o duši jsme zveřejnily fotku Desire, která se tak ráda ohání známým "Ježiši Kriste!".) Posuďte sami, jestli jsme se tímto výběrem (na kterém jsme se kupodivu se spoluautorkou shodly hned!) strefily i do vaší představy.)

© 2012 Chensie Dewill a Wish
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one